پیگیری وضعیت سفارش
وضعیت سفارش شما

برای اطلاع از وضعیت سفارش خود شماره سفارش را وارد کنید.

پرداخت در محل

پرداخت در محل

کاربران محترم توجه داشته باشند که جهت تسریع در آماده نمودن و ارسال سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. معهذا برای آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، این امکان فراهم شده که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن ها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس باشد، هزینه را هنگام تحویل گرفتن سفارش، به یکی از روش‌های زیر پرداخت کنند. توجه داشته باشید سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند و یا مبلغ آنها بیشتر از ده میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.

پرداخت در محل تحویل

پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

با توجه به این که کارمندان تحویل سفارشگروه تایرستان به همراه خود دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) دارند، شما می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.

پرداخت نقدی

در محل تحویل برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی هزینه سفارش خود دارند، امکان پرداخت نقدی در محل فراهم آورده است.

 

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همه کاربران در هنگام ثبت سفارش، می توانند از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های ملت ،اقتصاد نوین، صادرات، سامان، پاسارگاد، پارسیان، در سایت کیمیای سبز امروز و یا از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود، هزینه سفارش و یا سفارشات خود را به صورت آنلاین و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد. شایان ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در ارسال سفارش کاربران می‌شود.

 چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

  • شماره ۱۶ رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

  • رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

جهت پرداخت اینترنتیحتما باید رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید . *توجه مهم *رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد، برای فعال کردن رمز دوم ( خرید اینترنتی)، می بایست به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد دستگاه کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

  • کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد.

  • تاریخ انقضا

تاریخ انقضا روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد.
شماره حساب گروه تایرستان:
شماره حساب: …………………………. بانک ……… به نام امید دولت آبادی
شماره کارت: …………………………….بانک ………. به نام امید دولت آبادی
شماره حساب: …………………………. بانک ……… به نام امید دولت آبادی
شماره کارت: …………………………….بانک ………. به نام امید دولت آبادی

توجه:

تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد. به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند.  کالاهای که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آن ها بیشتر از ده میلیون ریال است، می بایست پیش از ارسال کالا، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه حساب نمایند

پرداخت در محل