tyre

Oops!

مرورگر سافاری پشتیبانی نمی شود!
برای استفاده از سایت خواهشمندیم از مرورگر دیگری استفاده کنید.

checklist

پیگیری

وضعیت سفارش

وضعیت سفارش شما

برای اطلاع از وضعیت سفارش خود شماره سفارش یا کد پیگیری را وارد کنید.

تماس با ما support 021 7789 7792 امروز 19 - 8:30
شما اینجا هستید:
تایرستان صفحه گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

کالای اصلی

  • گروه تایرستان صحت اصل بودن همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آنها را با گارانتی اصلی و معتبر عرضه می کند.
  • ما برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت تایرستان، تنها با شرکت های معتبر تولیدی و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کنیم، و شما می توانید مطمئن باشید تمامی کالاها تولیدی و یا وارداتی دارای مجوزهای لازم برای تولید و یا واردات می باشند.
 

عنوان

 
  • کلیه محصولات نمایش داده شده در وب سایت گروه تایرستان از واردکنندگان و تولیدکنندگان معتبر که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان و تولیدکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می کنند تهیه شده است ﻭ شما می توانید ﺍﺳﺎمی ﺁن ها را ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه مشاهده نمایید، بر اساس قانون این شرکت ها باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ را نیز ارائه ‌کنند، به این ترتیب میتوان گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کرد.
  • تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت گروه تایرستان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و یا با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده اند. از آنجایی که گروه تایرستان تمامی محصولات خود را از برند های معتبر با گارانتی اصلی محصول تهیه و عرضه می کند، بنابراین چنانچه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت با هرگونه ایراد و اشکالی مواجع شوند، بررسی ایراد و اشکال در صلاحیت شرکت گارانتی کننده است و گروه تایرستان  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در سایت تایرستان  عرضه می شوند اصل می باشد. به همین دلیل است که گروه تایرستان اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را تضمین می کند.

روش های پرداخت
zarinpal mellat saman parsian
X