پیگیری وضعیت سفارش
وضعیت سفارش شما

برای اطلاع از وضعیت سفارش خود شماره سفارش را وارد کنید.

گارانتی محصولات

کالای اصلی

  • گروه تایرستان صحت اصل بودن همۀ کالاهایش را تضمین و همۀ آنها را با گارانتی محصولات اصلی و معتبر عرضه می کند.
  • ما برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت تایرستان، تنها با شرکت های معتبر تولیدی و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می کنیم، و شما می توانید مطمئن باشید تمامی کالاها تولیدی و یا وارداتی دارای مجوزهای لازم برای تولید و یا واردات می باشند.
 

عنوان

 
  • کلیه محصولات نمایش داده شده در وب سایت گروه تایرستان از واردکنندگان و تولیدکنندگان معتبر که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺍﺭﺩکنندگان و تولیدکنندگان ﻗﺎﻧونی ﺩﺭ کشور ﻓﻌﺎلیت می کنند تهیه شده است ﻭ شما می توانید ﺍﺳﺎمی ﺁن ها را ﺩﺭ ﺳایت این ﻭﺯﺍﺭتخانه مشاهده نمایید، بر اساس قانون این شرکت ها باید ﮔﺎﺭﺍنتی ﻭ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﭘﺲ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺵ را نیز ارائه ‌کنند، به این ترتیب میتوان گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کرد.
  • تمامی محصولات ارائه شده در وب سایت گروه تایرستان توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده اند و یا با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده اند. از آنجایی که گروه تایرستان تمامی محصولات خود را از برند های معتبر با گارانتی اصلی محصول تهیه و عرضه می کند، بنابراین چنانچه کالاهای مشمول گارانتی پس از تحویل به خریدار و عدم استفاده از مهلت ۷ روز ضمانت بازگشت با هرگونه ایراد و اشکالی مواجع شوند، بررسی ایراد و اشکال در صلاحیت شرکت گارانتی کننده است و گروه تایرستان  هیچگونه مسئولیتی نسبت به مشکلات پیش آمده نخواهد داشت.

بنابراین کلیه کالاهایی که در سایت تایرستان  عرضه می شوند اصل می باشد. به همین دلیل است که گروه تایرستان اصل بودن همه محصولات موجود در وب سایت را از گارانتی محصولات تضمین می کند.

گارانتی محصولات