لاستیک نانکنگ

لاستیک نانکنگ (NANKANG) که به اشتباه در ایران به عناون نانکن (NANKAN) هم شناخته میشود در سال 1959 شروع تولید تایر کرده و قدیمی ترین و معتبرترین تولید کننده لاستیک در تایوان است.

نانکنگ در ابتدا برای خودروهای تولید داخل تایوان لاستیک تولید میکرد ولی سریعا راه تجاری سازی خود را گسترش داده و گواهی Q1 شرکت فورد موتور در سال 1987 به دست آورد.

نانکنگ ( نانکن ) همچنان به اصلاحات و پیشرفت در تولید و ساخت لاستیک ادامه داده و در سال 1994 گواهینامه ISO-9001 اخذ کرده و در هر سال با پیشرفتی چشم گیر در سال 1997 گواهی ISO-14001، در سال 1998 گواهی QS-9000، در سال 2001 گواهی ISO / TS 16949، در سال 2005 اروپا RDW # E4-117R-000001-S، و در اوت 2008 خط جدید ذخیره سوخت ECO را تایوان راه اندازی کرد!

لاستیک های نانکنگ در سراسر 5 قاره جهان و بیش از 50 کشور توزیع می شوند و به خاطر کیفیت و نوآوری برترشان مشهور هستند.

اکنون زمان آن رسیده که با انواع لاستیک نانکنگ (نانکن) آشنا شوید.

لاستیک نانکن یکی از بهترین و محبوب ترین لاستیک های موجود در بازار ایران می باشد که علاقه مندان زیادی دارد ولی به دلیل میانگین قیمتی بالاتر نسبت به سایر لاستیک ها علاقه مندان مخصوص خود را دارا می باشد.

 

پوستر لاستیک نانکنگ

لاستیک نانکنگ در تهران

عملکرد ، فناوری و مهندسی با اطمینان از کیفیت در هر تایر ساخته شده است. طراحی شده است نه تنها برای پاسخگویی ، بلکه بیش از نیازهای رانندگی امروز. چه در سطح شهر ، چه در خارج از کشور و چه سرعت در امتداد اتوبان ، لاستیک های نانکنگ برای اجرا طراحی شده اند.

توسط Tireco ، Inc ، یک بازاریاب و توزیع تجاری مارک خصوصی مستقر در ایالات متحده آمریکا اصلاح شده است. شرکت Tireco ، که در سال 1972 تأسیس شد ، در صنعت لاستیک های مصرفی ، تجاری و ویژه و همچنین چرخ های قابل حمل و سفارشی به یک رهبر صنعت تبدیل شده است. امروز ، شرکت Tireco ، مستقر در گاردنا ، کالیفرنیا است و دارای شبکه گسترده ای از نمایندگی / توزیع کنندگان ملی است و یکی از بزرگترین انبارهای تایر کشور را در فونتانا ، کالیفرنیا اداره می کند. شرکت Tireco ، به ارائه خدمات و محصولات با کیفیت استثنایی و با ارزش عالی اختصاص داده شده است.